Hakkımızda

Özdem Grup İnşaat Tic. Ltd. Şti. 22 Şubat 2014 tarihinde İstanbul merkezli olarak Ahmet ÖZYÜREK ve Batur DEMİR tarafından kurulmuştur.

17 yıllık montaj tecrübesi ve 11 yıllık profesyonel yöneticilik tecrübesini bir araya getirmemizde ki temel amaç; sektördeki kaliteli ve dürüst hizmet anlayışında meydana gelen boşluğu doldurarak, ilkeli çalışma koşullarımızı ve kaliteli dürüst hizmet anlayışımızı, müşterilerimizin ve ülkemizdeki yegane yatırımcılar ile sanayicilerin ayağına kadar getirmek ve onların sonsuz süreçteki çözüm ortakları haline gelmektir.

Özdem Grup İnşaat; Endüstriyel tesis projelerine yönelik ısı izolasyon başlığı altında bulunan çatı-cephe kaplamaları ile soğuk depo duvar-tavan kaplama işlerini her türlü mühendislik desteği ile beraber anahtar teslim olarak çözümlemektedir. İstenilmesi durumunda sadece sandviç paneller, aksesuarlar, tek kat trapezler, polikarbonat ışıklık sistemleri, sifonik sistemler, pvc-tpo membranların malzeme satışlarını da yapabilmektedir. Ayrıca bahsi geçen malzemelerin ana üreticiliğini yapmakta olan bir çok tanınmış marka/firma ile de partnerlik ilişkileri bulunmaktadır.

Özdem Grup İnşaat olarak, iş güvenliğine ve profesyonel çalışma anlayışlarına vermiş olduğumuz yüksek dikkat ve önem ile beraber tüm montaj işlerimizi yaptırdığımız kendi çalışanlarımızda veya taşeronlarımızda kesinlikle iş güvenliği eğitim sertifikası ile mesleki yeterlilik belgesi (MEB Onaylı) aramaktayız ve bu belgeleri olmayan adaylarla, başarılı eğitim süreci sonunda çalışmaya başlamaktayız.

Hedeflerimizin temelinde; siz değerli müşterilerimize, çatı ve cephe kaplama sistemlerinin ister satış ister montaj aşamasında tamamen profesyonel ekip yönetimi ile YÜKSEK HIZLI MÜHENDİSLİK çözümlerini süreklilik arz ederek sunabilecek nitelikteki VAZGEÇEMEDİĞİNİZ ÇÖZÜM ORTAĞINIZI YARATMAK ilkesi bulunmaktadır.

Saygılarımızla…

 

Özdem Grup İnşaat Yönetim Kurulu

 


^